Karton P+P - znack - Büroprofi CZ

Zvolili jste si www.bueroprofi.cz

Na www.bueroprofi.cz jsou možné dodávky pouze v rámci České republiky, Itálie, Maďarska, Německa, Rakouska, Slovenska, Švýcarska

OK

Vítejte ve značkovém shopu Karton P+P

KARTON P+P VÝROBCE ŠKOLNÍCH A KANCELÁŘSKÝCH POTŘEB

Naše společnost KARTON P+P, spol. s r.o. byla založena v roce 1996 v Brně jako výrobce školních a kancelářských potřeb pro archivaci. Za sebou máme nyní již více než 20letou historii, během které jsme se neustále zlepšovali. Postupně jsme se především díky kvalitě našich produktů, ale i dobrým vztahům s obchodními partnery vypracovali v oblasti školních potřeb až na pozici jedničky na Českém a Slovenském trhu. V těchto zemích naše působnost ale nekončí, své výrobky vyvážíme i do celé Evropské unie.

Spektrum našich zákazníků je široké – zboží dodáváme velkým obchodním řetězcům, velkoobchodům, maloobchodům, ale i e-shopům, hračkářským řetězcům, drogeriím…O Vaše přání a požadavky se stará tým našich zaměstnanců, který v současné době čítá více jak 100 lidí.

V sortimentu školních výrobků pracujeme s vlastními (nelicenčními), ale i licenčními motivy. Nelicenční motivy si vyvíjíme sami, zaměstnáváme několik grafiků, kteří spolupracují s našimi nejmenšími zákazníky – s dětmi.
V oblasti licenčních motivů jsme již před mnoha lety navázali spolupráci s firmou Walt Disney a postupem času se k nim přidávali další společnosti, jako Universal Studios, Mattel, Hasbro International.
Sortiment školních potřeb nezahrnuje jen velkou škálu batohů pro děti všech věkových skupin – od předškolních dětí až po studenty, ale najdete zde i další textilní výrobky jako penály, sáčky na cvičky, doplňující sortiment jako plastové boxy na svačinu a lahve na pití, ale také výrobky z papíru a lepenky - boxy na sešity, desky na abecedu, kufříky a mnoho dalšího. Pro přehlednost jsme výrobky rozdělili podle jednotlivých motivů, ale hledat můžete i podle typu výrobku. Kategorie batohů je pak pro lepší orientaci ještě rozdělena podle věku dítěte.

Široký výběr moderních i klasických produktů, nejen z polypropylenu a papíru, do Vaší kanceláře i domácnosti, kabelky či aktovky zahrnuje také sekce KANCELÁŘSKÝCH POTŘEB. Najdete zde kompletní nabídku na archivaci dokumentů – různé pořadače (kroužkové, pákové), katalogové vazače, složky, průhledné obaly, desky s klipem, plastové obálky. Nabídku pak doplňují vizitkáře, obaly na doklady, kroužkové bloky a spousta dalších výrobků. Vybírat můžete produkty podle jednotlivých kolekcí nebo podle typu výrobku.

Nedílnou součástí našeho sortimentu je i zakázková výroba, která je šitá přímo na míru zákazníkovi a jeho přáním.