Mondi - znack - Büroprofi CZ

Zvolili jste si www.bueroprofi.cz

Na www.bueroprofi.cz jsou možné dodávky pouze v rámci České republiky, Itálie, Maďarska, Německa, Rakouska, Slovenska, Švýcarska

OK

Vítejte ve značkovém shopu Mondi

O Mondi Uncoated Fine Paper

Mondi Uncoated Fine Paper je obchodní jednotkou společnosti Mondi, předního mezinárodního výrobce papíru a obalových materiálů. Ve 4 papírenských závodech v Rakousku, Slovensku, Rusku a Jižní Africe vyrábí společnost Mondi Uncoated Fine Paper ohleduplně k životnímu prostředí kancelářské a profesionální papíry pro tisk šité na míru nejnovější profesionální digitální tiskové technologii. Společnost splňuje nejpřísnější standardy mezinárodní certifikace v oblasti podpory udržitelných výrobních procesů prostřednictvím odpovědného hospodaření s lesy, vodními zdroji a ovzduším. Všechny nenatírané bezdřevé papíry Mondi patří do ekologické řady papírů, které jsou certifikované FSC® nebo PEFC™ , 100% recyklované nebo bělené zcela bez použití chlóru.

Známé značky jako je Color Copy, DNS®, IQ, MAESTRO®, NAUTILUS®, BIO TOP 3® nebo Snegurochka, se používají v kancelářském prostředí na laserových a inkoustových tiskárnách i profesionálních tiskových strojích na digitální nebo ofsetový tisk při tisku brožur, transakčních materiálů, složek, pozvánek, vizitek, hlavičkového papíru či pro účely jiné vysoce účinné komunikace.

O Mondi

Mondi je mezinárodní skupinou zabývající se výrobou papíru a obalových materiálů, jejíž výrobní operace se realizují v 28 zemích a výnosy dosáhly 5,7 mld. € v roce 2011. Klíčové operace skupiny se nacházejí ve střední Evropě, Rusku a Jižní Africe a na konci roku 2011 společnost Mondi zaměstnávala 23.400 lidí.

Mondi plně pokrývá celý proces výroby papíru a obalových materiálů, od pěstování dřeva a výroby celulózy a papíru (včetně recyklovaného papíru), až po přeměnu obalového papíru na kartonové obaly, průmyslové pytle a obaly.

Skupina se v první řadě zabývá výrobou obalového papíru, recyklovaných obalů a bezdřevého nenatíraného papíru (UFP).

Mondi je společností s duální kotací na burze. Primárně je kótována na johannesburské burze jako Mondi Limited pod burzovním kódem MND a na londýnské burze jako Mondi plc pod burzovním kódem MNDI. Skupina byla oceněna za plnění požadavků na udržitelnost zařazením do FTSE4Good ve Velké Británii, Evropě a na Globální index (od roku 2008) a na Index společensky zodpovědných investic (SRI) Johannesburské burzy od roku 2007. Mondi je už také druhým rokem zahrnuta do indexu FTSE350 Leadership Carbon Disclosure.