centropen - znack - Büroprofi CZ

Zvolili jste si www.bueroprofi.cz

Na www.bueroprofi.cz jsou možné dodávky pouze v rámci České republiky, Itálie, Maďarska, Německa, Rakouska, Slovenska, Švýcarska

OK

Vítejte ve značkovém shopu Centropen

Tradice a vize firmy Centropen

Dlouholetá tradice společnosti Centropen je základem špičkové firmy světové působnosti ve vývoji, výrobě a prodeji školních a kancelářských potřeb.

Psaní, kreslení, malování, značení a zvýrazňování výrobky Centropen nabízí zákazníkům efektivní a kvalitní způsob dorozumění mezi lidmi a napomáhá zaznamenat současnost pro budoucí generace. Pro obchodní partnery je Centropen zárukou kvality produktů, širokého sortimentu, pružného servisu, atraktivního moderního designu, zdravotní nezávadnosti a vysoké technické a technologické úrovně.

Začátky vývoje a produkce psacích a kreslicích potřeb se značkou Centropen spadají do roku 1940, kdy byly v jihočeských Dačicích zprovozněny první výrobní linky. Historické události se samozřejmě nevyhýbaly ani dačickým závodům. V roce 1948 byly veškeré provozy znárodněny. Změna přišla s rokem 1989, kdy se společnost nejprve transformovala do podoby státního podniku a od roku 1992 pak v privátní akciovou společnost.

V průběhu uplynulých desetiletí, kdy společnost působila na domácích i zahraničních trzích, se pro celou řadu zákazníků stala značka Centropen synonymem kvalitních a dostupných psacích a kreslicích potřeb.

Dnes v sobě značka Centropen spojuje moderní ergonomický design, dokonalé funkční vlastnosti a patří mezi vedoucí výrobce psacích a kreslicích potřeb s trojúhelníkovou úchopovou částí. Pokud totiž mají psací či kreslicí potřeby v místech, kde je prsty svírají, trojúhelníkový průřez, je přirozenou cestou zajištěno tzv. špetkové držení, které je zárukou zdravého, lehkého a příjemného způsobu kreslení či psaní.