Edding - znack - Büroprofi CZ

Zvolili jste si www.bueroprofi.cz

Na www.bueroprofi.cz jsou možné dodávky pouze v rámci České republiky, Itálie, Maďarska, Německa, Rakouska, Slovenska, Švýcarska

OK

Vítejte ve značkovém shopu Edding

O společnosti

edding – popisovače pro každý povrch a aplikaci

edding je mezinárodní firmou, sídlící v německém Ahrensburgu. Má dceřiné firmy ve Spojeném království Velké Británie, Japonsku a distribuční partnery po celém světě. Výrobky edding se prodávají ve více než 100 zemích světa.

Historie firmy edding se začala psát roku 1960, kdy pánové Carl-Wilhelm Edding a Volker Detlef Ledermann přišli na trh s prvním popisovačem No.1.

Od té doby se skupina edding významně rozrostla a v současné době je edding jedním z leaderů na světovém trhu s popisovači a udává směr, kterým se toto odvětví vyvíjí.

edding rozšířil své portfólio speciálních popisovačů až do bodu, kdy si stanovil jasný cíl: vyvinout vhodný popisovač pro téměř každý povrch a aplikaci. Dnes má edding více než 150 speciálních popisovačů, včetně popisovačů na nábytek, beton, rentgenový popisovač, popisovač na kůži a na prádlo.

Na českém trhu značka působí od roku 1995.edding EcoLine

edding je firmou, která klade silný důraz na kvalitu životního prostředí již od počátku svého působení.

V roce 2008 edding představil řadu svých ekologických výrobků EcoLine. Výrobky této řady jsou minimálně z 90% vyrobeny z recyklovaných materiálů nebo z obnovitelných surovin.