Kalendáře, diáře a novoročenky - Nákupní svět - Büroprofi CZ

Zvolili jste si www.bueroprofi.cz

Na www.bueroprofi.cz jsou možné dodávky pouze v rámci České republiky, Itálie, Maďarska, Německa, Rakouska, Slovenska, Švýcarska

OK

Vítejte ve světě kalendářů a diářů!

Vítejte ve světě kalendářů a diářů!

Nástěnné kalendáře

Naše nová kolekce nástěnných kalendářů se vyznačuje kvalitním zpracováním, pestrostí formátů, oblíbenými i trendy tématy. Exkluzivní fotografie a tituly vás provedou celým světem, známými I exotickými místy, romantickou i drsnou přírodou.


Stolní kalendáře

Stolní kalendáře jsou čím dál oblíbenější a naše nová kolekce respektuje požadavky každodenního používání. Jsou praktické a moderní zároveň. Velký důraz byl kladen na výběr témat a fotografií. Nechte se překvapit spoustou novinek a příznivých cen. Exkluzivně u nás obdržíte již třetí díl úspěšného stolního kalendáře “Cestujte s námi …” Krásné fotografie vás opět zavedou do exotických koutů světa.


Diáře

Diář je osobní kalendář, zápisník i reklamní předmět, který uživatele doprovází na každém kroku. V kolekci 2016 najdete klasické, manažerské a trendy diáře ve všech oblíbených formátech a designech.


Novoročenky

Snad každý chce na přelomu roku někoho potěšit pěkným přáním. Z naší pestré nabídky novoročenek si určitě vyberete tu pravou pro vaše obchodní partnery, přátele a příbuzné. Všechny novoročenky tradičně dodáváme včetně obálky.


Individualizace

Kalendáře a diáře jsou oblíbenými reklamními předměty, které budou obdarovaného provázet po celý rok. Proto neváhejte a využijte možnosti opatřit kalendáře, diáře a novoročenky vaším firemním logem – nabízíme vám různé formy potisku a ražeb. Více informací vám poskytne naše marketingové oddělení marketing@bueroprofi.cz