Pilot - znack - Büroprofi CZ

Zvolili jste si www.bueroprofi.cz

Na www.bueroprofi.cz jsou možné dodávky pouze v rámci České republiky, Itálie, Maďarska, Německa, Rakouska, Slovenska, Švýcarska

OK

Vítejte ve značkovém shopu Pilot

O společnosti

Společnost byla založena roku 1918 pány Ryosuke Namikii a Masao Wada. Původně společnost nesla jméno The Namiki Manufacturing Company. V roce 1938 byla přejmenována na The Pilot Pen Co., Ltd., a své současné označení Pilot Corporation nese společnost od roku 1989. Společnost PILOT zaměstnává více než 3 000 zaměstnanců na celém světě, má pokrytí na 5 kontinentech – 19 poboček a 80 distributorů. Výrobky Pilot se prodávají ve více než 100 zemích.
Na českém trhu figuruje značka PILOT od roku 1995.

Kvalita na prvním místě

Psací potřeby PILOT jsou dobře známy především díky své vysoké kvalitě a komfortu při jejich používání. Díky velmi vysokému stupni inovace a průmyslové odhodlanosti, uvedla společnost PILOT na trh postupně několik technologií, které naprosto změnily trh psacích potřeb.
Na základě rozsáhlých odborných znalostí a moderních výzkumů dnes vyrábí plnicí pera, mikrotužky, kuličková pera, popisovače, rollery a řadu dalších psacích potřeb. Mnozí jiní výrobci jsou závislí na různých dodavatelích základních částí, ale produkty PILOT jsou vyráběny od začátku až do konce výhradně za použití vlastních komponent, které prochází přísnou kontrolou kvality.

Inkousty vynikajících vlastností

V průběhu let PILOT vyvinul širokou řadu exkluzivních a speciálních inkoustů. Know-how společnosti v oblasti chemického inženýrství a rozsáhlé investice do výzkumu vedly k vytvoření několika hlavních technologií inkoustu, které se dnes staly důležitou součástí trhu psacích potřeb. Inkoust na olejové bázi, který je moderní verzí inkoustu pastového; gelový inkoust se širokou škálou jasných metalických a pastelových barev; tekutý inkoust s kapilárním systémem zajišťujícím rovnoměrné psaní až do úplného vypsání náplně; pigmentový inkoust, který se díky jednoduchosti technologie výroby a vynikajícím vlastnostem používá od dob starověkého Egypta až dodnes; inkoust, kterým je možné psát na téměř jakýkoli povrch; a jedinečný METAMO inkoust použitý ve výrobcích řady FriXion, který mizí a znovu se objevuje v závislosti na teplotě.

Společnost PILOT také nabízí psací potřeby z řady Pilot BeGreen, které jsou v maximálním možné míře vyráběny z recyklovaných materiálů. Nejznámějším výrobkem této řady jsou pera B2P díky kterým dává PILOT každodennímu odpadu druhý život.

Více na www.pilotpen.cz.